Główna » Artykuły » PEDOFILIA - SILENT LAMBS » Inne sprawy sądowe ws pedofilii

SNAP - oskarżyciel posiłkowy

Oświadczenie Davida Clohessy z St Louis, szefa SNAP, Stowarzyszenie dla osób pokrzywdzonych przez osoby duchowne:

Prokurator okręgowy z Oklahomy oskarżył oficjalnych przedstawicieli Świadków Jehowy, że wiedzieli o ukrywanych zbrodniach gwałtu na dzieciach. Cieszymy się, że prokuratura stara się ujawnić te potworne zbrodnie.

http://www.theglobal...s-church-77904/

Gdy urzędnicy ukrywają przestępstwa seksualnych, łamią nie tylko prawo ale również robią ogromną krzywdę ludziom i rodzinom, które im zaufały. Poszkodowani, którzy doświadczyli niewymowną krzywdę, ponownie są krzywdzeni, kiedy zaufani urzędnicy ukrywają zbrodnię.

Teraz każdy Świadek Jehowy - funkcyjny, który wiedział lub podejrzewał lub ukrywał te odrażające zbrodnie powinien być odsunięty i oskarżony o niezgłoszenie ewentualnych przestępstw seksualnych wobec dziecka. Jeżeli zostanie skazany, powinien być jak najsurowiej ukarany. W ten sposób my, jako społeczeństwo, możemy taką bezduszną lekkomyślność powstrzymać w przyszłości.

Mamy nadzieję, że ta sprawa doda odwagi każdemu, kto widział, podejrzewał lub doświadczył molestowania. Mamy nadzieję, że poinformują o tym właściwe organy ścigania . Mamy również nadzieję, że prokuratorzy w całym USA wykorzysta tę sprawę jako przykład prowadzenia oskarżenia przeciwko urzędnikom , którzy kryją przestępstwa seksualnych.

(SNAP jest najstarszą i największą na świecie grupą wsparcia dla ofiar nadużyć seksualnych duchowieństwa. Mamy już około 25 lat i posiadamy ponad 15 tysięcy członków. Pomimo słowa kapłan w nazwie, nasi członkowie to osoby, które były molestowane przez przywódców religijnych wszystkich wyznań, w tym zakonnic, biskupów, rabinów i protestanckich duchownych. Nasza strona internetowa SNAPnetwork.org) Źródło: http://www.snapnetwork.org/ok_top_jehovah_s_witness_officials_may_face_criminal_charges_snap_responds
Kategoria: Inne sprawy sądowe ws pedofilii | Dodał: Roberta (10 Lutego 2014)
Wyświetleń: 235 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar
Kategorie sekcji
Candace Conti [2]
Inne sprawy sądowe ws pedofilii [4]
WTS a pedofilia [2]
Australia Komisja [1]
Artykuły i materiały z wysłuchań przed Komisja Królewską w sprawie pedofilii wśród Świadków Jehowy w Australii
Formularz logowania
Nasza sonda
Oceń moją witrynę
Suma odpowiedzi: 16
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0